ŞİRKET PROFİLİ

Mersin Gıda Tarım Ürün. Kimyavi Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti.

2000 yılında kurulan Mersin Gıda Tarım Ürünleri, Kimyevi maddeler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. özellikle susam ürünü ithalat ve yurtiçi pazarında öncü ve saygın bir bir konuma ulaşmıştır. İsmini Türkiye’nin kuru gıda ticaretinin merkezi ve liman kenti olan “MERSİN” ilinden alan şirketimiz geride bıraktığı 15 yılı aşan bir süre zarfında kazandığı tecrübe ile, özellikle kalite, fiyat ve tedarik alanında gerek ulusal ve gerekse uluslararası pazarlarda saygınlığını koruyarak, satış ve pazarlama alanında hak ettiği konuma ulaşmıştır.

Mersin Gıda olarak gerek naturel ve gerekse soyulmuş (işlenmiş) susam ürününü Hindistan başta olmak üzere, Pakistan, Afrika ülkeleri (Etopya, Nijerya, Sudan, Burkina Faso, Uganda, Gine, Tanzanya ve Mozambik) Güney Amerika (Venezuella, Paraguay, Arjantin) Afganistan ve Özbekistan gibi susam ürününün üretildiği ülkelerden satın alarak, yıllık ortalama 20.000 ton civarında ithalat gerçekleştirmekteyiz.

Susam ürününde dünya liderliği konumunda olan saygın tedarikçilerimiz ve yine siz değerli müşterilerimizin destek ve güveni sayesinde iç pazardaki susam satışında, ilk sıraya yerleşerek, ”fiyat kalite ve bulundurma” konusunda en uygun durumu sağlama gücüne sahibiz. Yine aynı prensiplere uygun olarak dünyanın farklı ülkelerinden ve saygın firmalardan çörek otu, ithalatını yaparak iç pazarda satış ve pazarlama konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Saygın konumda olan siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve sahip olduğumuz pazar payını daha da büyütmek amacıyla “her gün bir adım daha ileri” stratejisi çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz değerli partnerlerimiz olarak, hizmetimiz sonucunda, bizde oluşan memnuniyeti dile getirirken, zaman ayırarak sitemizi ziyaret ettiğinizden dolayı minnet ve şükranlarımızı sunarız.

Back to top